Реклама
Свіжі новини
ГоловнаТоп-новиниХто "насвинячив" у новому житомирському скверику? ФОТО

Хто \”насвинячив\” у новому житомирському скверику? ФОТО

Житомиряни сперечаються, чи кращим став відреставрований скверик на розі Театральної та Великої Бердичівської, чи гіршим. Але справа зроблена, сквер відновлено, хай ще не закінчено. Люди старалися…

Реклама

Але обурення у житомирян викликає свинство якихось мешканців нашого міста, які накидали по території скверика різного сміття. Люди не полінувалися, зробили фотки та надіслали їх до редакції сайту Житомир-онлайн.

– Як так можна! – скаржилися наші читачі. – Це ж ніби в якійсь Африці чи в Ньюйоркському Гарлемі, а не в європейському місті.

Реклама

Реклама

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама