Житомиряни сперечаються, чи кращим став відреставрований скверик на розі Театральної та Великої Бердичівської, чи гіршим. Але справа зроблена, сквер відновлено, хай ще не закінчено. Люди старалися…
Але обурення у житомирян викликає свинство якихось мешканців нашого міста, які накидали по території скверика різного сміття. Люди не полінувалися, зробили фотки та надіслали їх до редакції сайту Житомир-онлайн.
– Як так можна! – скаржилися наші читачі. – Це ж ніби в якійсь Африці чи в Ньюйоркському Гарлемі, а не в європейському місті.





