До редакції сайту Житомир-онлайн надіслали фотки обурені житомирські водії, які не можуть припаркуватися на стоянці під магазином домової кухні “Марципан”.
– Водій цього авто припаркувався як хотів, і де хотів! – скаржився наш читач. – Як можна бути такому? Та й пішоходам цей водій створив перешкоду. Поліція, звичайно, нічого не бачить.





