Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Житомиряни святкують Медовий Спас. ФОТО
Житомиряни святкують Медовий Спас. ФОТО

Житомиряни разом з усією Україною...

 • Житомиряни святкують Медовий Спас. ФОТО
  Житомиряни святкують Медовий Спас. ФОТО

  Житомиряни разом з усією Україною...

 • Житомирська міська рада не продовжила контракт із директором водоканалу Андрієм Нікітіним
  Житомирська міська рада не продовжила контракт із директором водоканалу Андрієм Нікітіним

  Контракт із директором водоканалу Андрієм...

 • Як реагують житомиряни на вимогу газівників заплатити за доставку газу
  Як реагують житомиряни на вимогу газівників заплатити за доставку газу

  "Житомиргаз" ледь не щодня нагадує...

 • Адвокат Масі Найєм: Ми ризикуємо своїм здоров’ям в обмін на свободу, на право обирати президентів і ...
  Адвокат Масі Найєм: Ми ризикуємо своїм здоров’ям в обмін на свободу, на право обирати президентів і ...

  З початком повномасштабного наступу столичний...

Новини
Микола Покотило про війну та справжніх друзів України

Микола Покотило про війну та справжніх друзів України

29 червня 2022
Мені пощастило товаришувати із Ciro Maddaloni, який донедавнього часу займав високу посаду в структурах Єврокомісії, а зараз активно підтримує Україну: надав автотранспорт для Українського центру військового лідерства та системно просуває інтереси нашої держави на інформаційному фронті ЄС.
Декілька з його роздумів хотів би поширити українською мовою.

1. Про «заклики до миру» та перемовини з агресором (27.06.2022).

«Заклик до миру, блокуючи військову допомогу, яку європейські країни та США надсилають українцям, має на увазі дуже простий наслідок, що українці повинні погодитися на вторгнення росіян, тому що без зброї та боєприпасів, які постачають європейські та американські країни, вони не могли б у них немає шансів захиститися.

На думку пацифістів на чужій шкірі - на житті і свободі інших - українці повинні погодитися з вторгненням росіян, які під підробними і дитячими виправданнями знищили їхню країну, спричинили мільйони безпорадних біженців і загинули десятки тисяч людей. Для чого, з якої причини? Багато наших пацифістів і лідерів громадської думки виправдовували «спецоперацію», яку хотів Путін, тим, що НАТО спровокувала Росію, наближаючись до її кордонів. Ну що ж тоді робить Путін, як він реагує на цю провокацію? Вона йде назустріч НАТО, вторгнувшись в Україну. Як концепція це виглядає непереконливо. З іншого боку, Путін отримує результат, прямо протилежний бажаному. Спецоперація сучасного царя мала негайний ефект реакції фінського та шведського народів, які, навпаки, завжди бажали нейтралітету своїх країн і, отже, неприєднання до НАТО. І фінський, і шведський народ зараз висловили свою повну підтримку вступу їхніх країн до НАТО».


Першоджерело: https://www.giornalediplomatico.it/ucraina-facile...

2. Про Макрона, Шольца та концепцію захисту України (19.06.2022).

«Якщо Україна стане країною Європейського Союзу, інші країни Союзу можуть безпосередньо втрутитися в її захист. Це не є технічними умовами, які б не прописані в Договорі про ЄС. Це реальний прогноз, який ставить Україну під захисне крило інших європейських країн, без необхідності вступу України в НАТО і без можливості для Росії використовувати виправдання розширення НАТО, яке загрожує їй, її безпеці. Якщо Україна приєднається до неї якомога швидше, вона буде захищена Європейським Союзом, як це передбачено Договором. Також у цьому випадку наш прем'єр-міністр Маріо Драгі зміг продемонструвати свою далекозорість і свої здібності; знати, як використовувати свою харизму і рішучість, щоб привести до Києва Макрона і Шульца, які останніми тижнями вагалися, чи продовжувати забезпечувати Україні необхідну європейську підтримку, без якої росіяни (вже) мали б легку гру для вторгнення на всю країну».

Першоджерело: https://www.giornalediplomatico.it/ucraina-launione...

3. Про спонукання ООН до дій (01.06.2022).

«Усі говорять про санкції, які Європейський Союз запровадив проти Росії; всі говорять про жорстокість і нелогічність російської агресії проти народу, який вважається братським; всі говорять про зброю, яку посилають британці, американці та багато європейських держав на підтримку доблесного українського народу. Говорять про ризик залучення НАТО до конфлікту. Насправді, третя світова війна в Європі розглядається дуже поверхово. Великий прогульник усіх випадкових ініціатив і дискусій — це головна акторка, яка грає головну роль у цій історії, яку лише мимохідь помітили у сцені в кулуарах дуже сумного фільму, який ми змогли щодня спостерігати по телебаченню. Про кого ми говоримо? Але ООН, Організація Об’єднаних Націй, яка має «серед своїх основних цілей підтримання миру і безпеки у всьому світі, розвиток дружніх відносин між націями, прагнення до міжнародного співробітництва та узгодження різноманітних дій, що здійснюються для цих цілей її членами». Як і всі інші країни світу, Росія є членом Організації Об’єднаних Націй, а також є частиною Ради Безпеки разом зі Сполученими Штатами, Китаєм, Великобританією та Францією, органом Організації Об’єднаних Націй, відповідальним за підтримання міжнародного миру і безпеки. Тому ми очікували б не 24 лютого вдень, а точно 25 лютого вранці, що пан Антоніу Гутерріш, генеральний секретар ООН, уже був у Києві, а вдень поїхав до Москви, щоб поговорити з Путіним. Цього не сталося. Ніяких серйозних заяв чи значних дій з боку Організації Об'єднаних Націй не було».

Першоджерело: https://www.giornalediplomatico.it/ucraina-riflessione...

Справжні друзі України пізнаються в конкретних діях.

Ciro, grazie per il tuo sostegno all'Ucraina!


Микола Покотило


Микола Покотило про війну та справжніх друзів України

На головну сторінку

«    Червень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Новини