Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїКонфліктна ситуація у відділенні поштової служби в Пулинах: що сталося між клієнткою...

Конфліктна ситуація у відділенні поштової служби в Пулинах: що сталося між клієнткою та працівницею?

Підпишіться на нас в Google
Додати зараз

Нещодавно у Пулинах в одній з поштових служб, яка займається доставкою посилок, сталася конфліктна ситуація. Зі слів клієнтки, працівниця їй нагрубила та відмовилася приймати овочі для відправлення в Одесу.

Реклама

– У вівторок, 30 серпня, завітала до однієї з поштових служб, щоб надіслати рідним в Одесу помідори, – говорить жителька Пулинської громади. – У відділенні було багато людей. Коли дійшла до мене черга, працівниця підвищеним тоном наказала мені поставити коробки на ваги. Коли побачила, що я хочу відправити помідори, то різко мені відмовила, мовляв, томати не надсилають, заборонений продукт. Ця розмова мене сильно розхвилювала, підвищився кров’яний тиск, адже я хворію на гіпертонію.

На цьому ситуація не завершилася. Жінка звернулася на гарячу лінію поштової служби, до журналістів місцевої газети та сімейної лікарки.

Реклама
Читайте також
Реклама
Реклама
Реклама