Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїНардеп із Коростеня Арешконков живе у Києві за кошти українців, скільки грошей...

Нардеп із Коростеня Арешконков живе у Києві за кошти українців, скільки грошей на нього витратили

Підпишіться на нас в Google
Додати зараз

Депутат Верховної Ради Володимир Арешонков щомісяця орендує житло за державний кошт.

Реклама

За його каденції у Верховній Раді 9-го скликання київська квартира нардепа обійшлась платникам податків у 415 350 гривень. І це сума не враховуючи його заробітну плату, яку він отримує регулярно в значному розмірі. Серпнева зарплата Арешонкова склала 78 151 гривню, що перевищує середню ціну оренди квартири у Києві у декілька разів.

Кожен місяць Арешонков отримує компенсацію оренди житла в якості народного депутата. Для нього не стала навіть перепоною війна, адже за її період йому виплатили за винайм квартири 78 тис. гривень.

А в довоєнний період депутат із Коростеня теж орендував житло за державний кошт. Кожного місяця він отримував близько 20 тис. гривень і звичайні українці заплатили за його житло понад 337 тис. гривень. Всі вищевказані суми це виплати із держбюджету лише за нової каденції в Раді Арешонкова, адже і у минулому скликанні парламенту він використовував гроші народу на свій комфорт у столиці.

Реклама

Реклама
Читайте також
Реклама
Реклама
Реклама