Завтра, 14 листопада, на Житомирщині та семи областях вимикатимуть світло за плановими графіками.
Це стосується міста Києва та восьми областей: Київської, Чернігівської, Черкаської, Житомирської, Сумської, Харківської, Полтавської та Донецької. Там вимикатимуть електрику за графіками – із 00:00 до 24:00. У всіх інших регіонах відключення не планують.
У зв\’язку з цим Житомиробленерго упродовж наступних декількох днів – 14, 15 та 16 листопада, впроваджує графік планових відключень електроенергії.
Не забувайте економити світло, особливо в пікові години споживання – із 6:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00.




