Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Житомирська обласна рада хоче припинити право користування ДП «Баранівське лісомисливське господарст ...
Житомирська обласна рада хоче припинити право користування ДП «Баранівське лісомисливське господарст ...

Житомирська обласна рада хоче припинити...

 • Житомирська обласна рада хоче припинити право користування ДП «Баранівське лісомисливське господарст ...
  Житомирська обласна рада хоче припинити право користування ДП «Баранівське лісомисливське господарст ...

  Житомирська обласна рада хоче припинити...

 • Коростенцю Владиславу Кемському, який отримав важкі поранення, потрібна допомога
  Коростенцю Владиславу Кемському, який отримав важкі поранення, потрібна допомога

  Уродженцю міста Коростень Владиславу Кемському...

 • У Wine Tour – лише найкраще вино
  У Wine Tour – лише найкраще вино

  І за розумними...

 • Судьба Макея. И украинских предателей
  Судьба Макея. И украинских предателей

  «Внезапная смерть 64-летнего министра иностранных...

Новини
Як створити сайт, що буде продавати: послідовність дій

Як створити сайт, що буде продавати: послідовність дій

24 листопада 2022
Будь-який сайт є таким, що продає: товари, послуги, інформацію, розваги тощо. Щоб проект у цьому плані був ефективним, його треба таким зробити через певну послідовність дій.

Як створити сайт, що буде продавати: послідовність дій


Створення якісного сайту, що буде продаватиЩодня власники сайтів передають відвідувачам власні ідеї та переконання, тобто продають поради, товари, послуги, експертну та іншу інформацію. Будь-який сайт, чи то рекламний, візитка, бренд тощо, має одну головну мету − продаж. Як оцінити ефективність ресурсу з цієї точки зору? Через конверсію, тобто відсоток відвідувачів, які зареєструвалися. Це найголовніший показник, але він може змінюватися в залежності від сфери, пропозицій, трафіку, контенту.

Фактори, що впливають на конверсіюЗрозуміло, що показник конверсії слід підтримувати на високому рівні, як це відбувається, наприклад, на proektua.org або багатьох інших ресурсах, де зареєстровано безліч користувачів. Для цього необхідно знати фактори, які впливають на нього. Таких багато, але мова піде тільки про базові. Загалом всі фактори діляться на внутрішні та зовнішніми. Останніх два – реклама та SEO. Щодо внутрішніх, то це:

 • дизайн, оформлення;
 • зручність інтерфейсу;
 • якість контенту;
 • заклики до дії, коментарі, спливаючі кнопки та інші елементи, що продають;
 • швидкість завантаження сторінок.


Сайт має відповідати потребам цільової аудиторії, тому останню слід добре знати. Інакше контент буде нецікавим і/або занадто складним для відвідувача. Підсумок: низька конверсія. Отже, потенційних клієнтів слід розуміти. Спочатку поділити їх на категорії, потім для кожної підібрати оптимальний контент.

Залучення відвідувачів на ресурсЯке рішення прийме людина через секунди після відвідування сайту, залежить від вищезазначених факторів. Перше, що бачить користувач, − це оформлення та заголовки. Завдання останніх – одразу донести вигоду та стимулювати прочитати інформацію. Хороший, грамотний заголовок веде до подальшої дії – вивчення матеріалу, покупки. А якщо сайт зручний та має приємний дизайн, на ньому захочеться залишитися довше.

Вважається, що ресурс має всього кілька секунд на те, щоб змусити користувача заглибитися в контент. Допомогти та полегшити сприйняття останнього допоможе інтерфейс – зручний, інтуїтивно зрозумілий та логічний. У сукупності з візуалом він має викликати позитивні емоції та бажання дізнатися більше.

Створення сайту, що продаєВиходячи з викладеного вище, можна скласти покроковий план розробки веб-сайту, що буде працювати на свого власника. Отже:

 1. З'ясування мети ресурсу та особливостей цільової аудиторії.
 2. Збір інформації про нішу, сферу діяльності.
 3. Аналіз конкурентів. Знаходження моментів, що вони упустили.
 4. Збір матеріалів для контенту. Йдеться про тексти, відео, ілюстрації.
 5. Розробка візуалу, структури, інтерфейсу.


Після цього потрібно правильно − максимально повно, але просто − розкрити пропозицію, надати докази чесності (наприклад, сертифікати) і ненав’язливо запропонувати цільову дію, тобто реєстрацію. Але необхідно пам’ятати, що навіть зареєстрований клієнт може не покупати товарів, послуг, інформації тощо або зробити це одноразово. Головна мета – стимулювати людину повернутися на ресурс, створити аудиторію постійних відвідувачів-споживачів.

Щоб цього досягти, потрібно постійно працювати над ресурсом, адже само по собі нічого не відбудеться. Навіть якщо сайт дійсно якісний, він не завжди забезпечує збільшення виручки. Важливо опрацювати, що відбувається з клієнтами за межами ресурсу, а також просувати проект через розсилки, повідомлення, блоги, online чати, месенджери та соціальні мережі. Коли відвідувачі будуть радити сайт у коментарях, рекомендувати його знайомим і друзям, можна вважати, що ціль досягнуто.

На головну сторінку

«    Листопад 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Новини