Житомиряни уже декілька днів обговорюють інформацію, що у Житомирській дитячій поліклініці ім. В. Й. Башека (м. Житомир, вул. Святослава Ріхтера, 23) збираються скоротити штат.
Ці розмови були на рівні чуток, але, як виявилося, небезпідставними.
Сьогодні у Фейсбук-спільноті Мій Житомир зʼявився анонімний пост, мабуть, від працівників цієї поліклініки про те, що у поліклініці відбуваються дивні процеси, які створюють нездорову обстановку у медичному колективі: лікарям та працівникам системно затримують заробітню плату, звільнення штату і т.д.:
Те, що це вже зовсім не чутки підтверджує і Наказ про скорочення штатних одиниць, який оприлюднили у цій спільноті:
Лікарі та працівники поліклініки просять житомирян підтримати їх у боротьбі за право нормально працювати.
Житомиряни-пацієнти теж помітили дивні зміни у поліклініці, тепер вони стурбовані, щоб поліклініка й надалі працювала:







