Працівники універмагу вирішили привести до ладу покинуту дорогу “клумбу” по Шевченка та ⚘️висадили квіти.
P.s.: Для розуміння. Це не клумба. Це дорога, яку ніхто не ремонтує і яка перетворилась на багно і поросла бур\’яном.
Висадження квітів прямо на дорозі – це протест працівників універмагу проти бездіяльності влади. Точно так само садив квітки на дорозі і Сергій Орлюк у 2018 році, коли був невдоволений станом доріг у Бердичеві при Мазурі. Ось тому і Бумеранг.





