Реклама
Свіжі новини
ГоловнаУкраїнаПрацівники бердичівського універмагу вирішили привести до ладу покинуту дорогу "клумбу" по Шевченка...

Працівники бердичівського універмагу вирішили привести до ладу покинуту дорогу \”клумбу\” по Шевченка та висадили квіти. ФОТО

Працівники універмагу вирішили привести до ладу покинуту дорогу “клумбу” по Шевченка та ⚘️висадили квіти.

P.s.: Для розуміння. Це не клумба. Це дорога, яку ніхто не ремонтує і яка перетворилась на багно і поросла бур\’яном.

Реклама

Висадження квітів прямо на дорозі – це протест працівників універмагу проти бездіяльності влади. Точно так само садив квітки на дорозі і Сергій Орлюк у 2018 році, коли був невдоволений станом доріг у Бердичеві при Мазурі. Ось тому і Бумеранг.

Женя Ільїн, Підслухано Бердичів 2.0.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама