У Житомирі містяни не можуть поповнити city card банківською карткою, тільки готівкою.
Бідкається в соцмережі Ірина Мангушева.
“Хочеться звернутися до керівництва city card, Житомир. Чому у всіх інших містах України в офісах цієї компанії можливо розрахуватися банківською карткою і тільки в Житомирі все для людей, тільки готівка. Ви що приховуєте якісь доходи чи як? Тоді хоча б залишайте дівчатам розмінну монету, бо вистояти чергу і піти ні з чим, бо ні в кого немає решти з 500 грн, це дуже клієнтоорієнтовно”, – звернулася житомирянка.




