Житомирські дорожники завершують підготовку до зими – спецтехніку підготовлено.
Про це 4 листопада 2024 року повідомляє Житомирська міська рада.
«Для роботи в осінньо-зимовий період є 51 одиниця спецтехніки. Технічні обслуговування і ремонти обладнання майже завершені. Вже заготовлено посипальні і паливно-мастильні матеріали – понад 500 тонн солі; понад 9 тис. тонн піскосуміші та бішофіт для обробки тротуарів. Нагадуємо водіям: не чекайте першого снігу, «перевзуйте» свої авто вже зараз. Оскільки зимові шини мають глибший протектор і добре зчеплення з дорожнім покриттям», – йдеться у повідомленні.







