Реклама
Свіжі новини
ГоловнаІнформаціяЖитомирське комунальне підприємство «УАШ» вже підготувало до зими спецтехніку

Житомирське комунальне підприємство «УАШ» вже підготувало до зими спецтехніку

Житомирські дорожники завершують підготовку до зими – спецтехніку підготовлено.

Реклама

Про це 4 листопада 2024 року повідомляє Житомирська міська рада.

«Для роботи в осінньо-зимовий період є 51 одиниця спецтехніки. Технічні обслуговування і ремонти обладнання майже завершені. Вже заготовлено посипальні і паливно-мастильні матеріали – понад 500 тонн солі; понад 9 тис. тонн піскосуміші та бішофіт для обробки тротуарів. Нагадуємо водіям: не чекайте першого снігу, «перевзуйте» свої авто вже зараз. Оскільки зимові шини мають глибший протектор і добре зчеплення з дорожнім покриттям», – йдеться у повідомленні.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама