На житомирській річці Тетерів виявлено порушення зі збитками на понад 30 тисяч гривень.
Про це 16 грудня повідомляє Житомирський рибоохоронний патруль.
«12 грудня 2024 року під час патрулювання в районі села Тетерівка, Житомирського району, Житомирської області, інспектори Житомирського рибоохоронного патруля задокументували грубе порушення Правил рибальства», – йдеться в повідомленні.
На річці Тетерів порушник з дерев’яного човна займався незаконним виловом водних біоресурсів забороненим знаряддям лову – сіткою в кількості 1 шт. загальною довжиною 70 м, виловив рибу: карась – 4 шт., окунь – 2 шт., щука – 2 шт., плітка – 5 шт., лящ – 2 шт.
Збитки завдані рибному господарству України становлять 30 702 гривень.
Житомирський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства.
«Якщо ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії» Житомирського рибоохоронного патруля: 067-414-60-74», – наголошують в рибпатрулі.






