Свіжі новини
ГоловнаСвітПерекус в 1 класі літака шведської авіакомпанії SAS, 1960-ті роки. ФОТО

Перекус в 1 класі літака шведської авіакомпанії SAS, 1960-ті роки. ФОТО

Це унікальне ретро-фото демонструє рівень сервісу в першому класі шведської авіакомпанії SAS (Scandinavian Airlines System) у 1960-х роках. Пасажирам подають вишуканий набір закусок прямо в літаку — це виглядає як справжній ресторан у небі!

✔️ Екіпаж уніформи SAS – стюардеса з професійною посмішкою обслуговує пасажирів.
✔️ Великий асортимент м’ясних делікатесів – шинка, різні види ковбаси, салямі та нарізки.
✔️ Свіжий хліб – кілька хрустких буханок та різноманітна нарізка.
✔️ Алкогольні напої – видно пляшки з віскі та іншими міцними напоями.
✔️ Задоволені пасажири – пара насолоджується сервісом, що тоді був дійсно розкішним.

🔹 Сервіс у 1960-х був абсолютно іншим, ніж зараз: пасажирам пропонували ексклюзивне харчування, срібні прибори та особисте обслуговування.
🔹 SAS славилася високим рівнем комфорту на трансатлантичних маршрутах, особливо для пасажирів першого класу.
🔹 Епоха розкішної авіації – 1960-ті називають “золотим віком авіаперельотів”, коли подорож літаком була престижною подією, а квитки коштували дорого.

Таке обслуговування зараз зустрічається хіба що в преміальних класах найкращих авіакомпаній світу. Це фото — справжнє вікно в минуле авіації!

Читайте також
Передплата