Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїУ Бердичеві пенсіонерів оштрафували за новозведений паркан біля власного будинку

У Бердичеві пенсіонерів оштрафували за новозведений паркан біля власного будинку

2 квітня, на засіданні адміністративної комісії розглядали протокол, складений на подружжя пенсіонерів через те, що вони встановили паркан біля свого будинку.

Реклама

На здивування деяких бердичів’ян, сьогодні не можна на власний розсуд зводити огорожі біля своїх помешкань, адже потрібно зважати на те, кому належить земельна ділянка, чи не перешкоджають вони проходу іншим сусідам або ж під’їзду до важливої інфраструктури, наприклад, пожежної драбини. У цьому випадку подружжя бердичів’ян зірвало джекпот. Трошки помулявши очі своїх сусідів новим парканом, мешканці написали звернення зі скаргою на порушення, на яке невдовзі відреагувала муніципальна інспекція.

На засіданні адмінкомісії справа розглядалася у присутності подружжя пенсіонерів. Їм зачитали складений протокол, у якому зазначено, що встановлення нового паркану біля свого будинку порушило правила благоустрою міста Бердичева. Мова йде про один із приватних будинків міста, у якому проживають кілька співвласників. Нещодавно його мешканці вирішили поставити паркан біля своєї частини будинку, перекривши під’їзд до пожежної драбини. Про це доволі оперативно з сусідського звернення дізналися й муніципальні інспектори міста. За вказаною адресою інспектори також виявили, що паркан стоїть на комунальній землі загального користування, що також є порушенням, не кажучи вже про перекриття драбини.

За своє порушення подружжю пенсіонерів виписали 340 гривень штрафу. Таке рішення підтримала більшість членів адмінкомісії.

Реклама

Ріо-Бердичів

Читайте також
Реклама