Свіжі новини
ГоловнаПодіїУ Житомирі проведуть відверту лекцію про стрес, стосунки та внутрішню опору під...

У Житомирі проведуть відверту лекцію про стрес, стосунки та внутрішню опору під час війни

Стрес, невизначеність, емоційне вигорання — усе це давно стало фоном життя багатьох українців. У Житомирі проведуть зустріч, яка допоможе повернути собі внутрішній контроль. Це буде чесна й практична розмова, як пережити напружені події без втрати себе. Участь безоплатна.

Про це розказали організатори — освітньо-культурний Гончаренко центр. У команді кажуть: зустріч розрахована на дорослу аудиторію та допоможе краще зрозуміти себе й підтримати близьких у часи тривалого стресу.

Подія поділена на два блоки. Перший — для пар, де йтиметься про інструменти якісної комунікації, взаємопідтримки й розуміння одне одного. Другий блок — про самопідтримку: учасники дізнаються про ефективні й водночас прості техніки, які справді працюють у повсякденному житті.

Спікерка — Юлія Глод, сексологиня й експертка з ментального здоров’я. Вона допоможе учасникам розібратися, як давати раду власним емоціям, краще чути себе та вибудовувати стосунки в парі у стресові періоди.

«Зараз ми всі живемо в умовах, коли нервова система працює на межі. Цей захід — можливість зробити паузу, зрозуміти, що з нами відбувається, і навчитися давати собі раду. Ми не обіцяємо чарівної пігулки, але дамо інструменти, які справді працюють — і які допоможуть зберігати опору в собі навіть у шторм», — зазначає директорка Гончаренко центру Житомир Леся Луговська.

Лекцію проведуть у суботу, 12 липня, з 14:00 до 15:30 у місцевому Гончаренко центрі, що на вулиці Михайлівській, 12. Участь безоплатна — достатньо заповнити коротку форму за цим посиланням. З усіх питань можна звертатися за номером +38 067 276 17 35.

Довідка:

Гончаренко центри — найбільша в Україні мережа безкоштовних освітньо-культурних просторів, заснована народним депутатом Олексієм Гончаренком у 2021 році. Сьогодні понад 40 центрів працюють по всій країні — від обласних центрів до найменших містечок.

Це місце, де можна вивчати іноземні мови, цифрову грамотність, фінанси, брати участь у лекціях, подіях і творчих клубах. Під час повномасштабної війни центри стали ще й волонтерськими хабами: тут плетуть сітки, збирають допомогу, друкують деталі на 3D-принтерах. Головна мета — давати людям знання, спільноту та простір для дій.

Читайте також