Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїВелопатруль Житомира за місяць опрацював 30 викликів і виніс понад 300 адмінматеріалів

Велопатруль Житомира за місяць опрацював 30 викликів і виніс понад 300 адмінматеріалів

Звіт велопатруля за один місяць несення служби у Житомирі.

Реклама

Про це 22 червня розповіли у пресслужбі поліції Житомирської області.

Інспектори велопатруля:

опрацювали 30 викликів по лінії 102/112;

Реклама

винесли 226 адмінматеріали за порушення правил дорожнього руху;

склали 74 адмінматеріали за порушення громадської безпеки;

забезпечили охорону громадського порядку на 22 заходах;

Реклама

виявили 1 авто, яке перебувало в розшуку ДВС.

“Нагадуємо, що основними завданнями велопатрульних — є забезпечення публічної безпеки та правопорядку в місцях куди важко дістатися автомобілем. Вони швидко реагують на виклики, патрулюють парки, сквери та пішохідні зони, задля вашої безпеки.

Велопатрульні також активно взаємодіють з громадою, проводять профілактичні бесіди та допомагають у вирішенні різних ситуацій. Вони завжди готові прийти на допомогу, незалежно від обставин”, – йдеться у повідомленні.

Пам’ятайте: дотримання закону — це внесок кожного в спільний порядок і безпеку

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама