Звіт велопатруля за один місяць несення служби у Житомирі.
Про це 22 червня розповіли у пресслужбі поліції Житомирської області.
Інспектори велопатруля:
опрацювали 30 викликів по лінії 102/112;
винесли 226 адмінматеріали за порушення правил дорожнього руху;
склали 74 адмінматеріали за порушення громадської безпеки;
забезпечили охорону громадського порядку на 22 заходах;
виявили 1 авто, яке перебувало в розшуку ДВС.
“Нагадуємо, що основними завданнями велопатрульних — є забезпечення публічної безпеки та правопорядку в місцях куди важко дістатися автомобілем. Вони швидко реагують на виклики, патрулюють парки, сквери та пішохідні зони, задля вашої безпеки.
Велопатрульні також активно взаємодіють з громадою, проводять профілактичні бесіди та допомагають у вирішенні різних ситуацій. Вони завжди готові прийти на допомогу, незалежно від обставин”, – йдеться у повідомленні.
Пам’ятайте: дотримання закону — це внесок кожного в спільний порядок і безпеку





