Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїУ Житомирі 19-річний молодик на ЗАЗ втікав від патрульних, врізався у дерево,...

У Житомирі 19-річний молодик на ЗАЗ втікав від патрульних, врізався у дерево, кинув авто та почав бігти

Підпишіться на нас в Google
Додати зараз

У Житомирі 19-річний місцевий житель, втікаючи від патрульних, врізався у дерево, опісля залишив пошкоджене авто та кинувся навтьоки. Правоохоронці наздогнали та затримали чоловіка.

Реклама

Про це 13 липня повідомила пресслужба патрульної поліції в Житомирській області.

«Сьогодні, близько 3-ї години ночі, під час патрулювання на вулиці Перемоги, інспектори помітили автомобіль ЗАЗ та подали керманичу сигнал про зупинку, однак той не реагував на їхні вимоги, натомість лише збільшував швидкість. Розпочалося переслідування, під час якого водій легковика неодноразово створював аварійно-небезпечні ситуації на дорозі, порушував ПДР, наражаючи на небезпеку себе та інших. У результаті втікач не впорався з керуванням та врізався у дерево. Однак і це не зупинило чоловіка — він залишив пошкоджене авто та кинувся навтьоки. Патрульні наздогнали та затримали чоловіка. Ним виявився 19-річний житомирянин, який мав ознаки алкогольного сп’яніння. В результаті перевірки прилад Драгер показав результат 0.71 проміле алкоголю», – йдеться у повідомленні.

Патрульні склали на порушника адміністративні протоколи за ст. 130 (Керування в стані сп’яніння), ст. 122-2 (Невиконання водіями вимог про зупинку) КУпАП, ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП), а також винесли постанову за ч. 2 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом) КУпА.

Реклама

Правоохоронці закликають водіїв не керувати транспортними засобами у стані сп\’яніння! Сідаючи за кермо напідпитку, ви наражаєте на небезпеку не тільки себе, а й інших учасників дорожнього руху.

У Житомирі 19-річний молодик на ЗАЗ втікав від патрульних, врізався у дерево, кинув авто та почав бігти
Реклама
Читайте також
Реклама
Реклама
Реклама