До редакції сайту Житомир-Онлайн зателефонував наш читач Володимир із села Тетерівка і розповів про прикрий випадок, що трапився у селі.
– На днях пікап, який їхав із Житомира в напрямку Денишів, не втримався на дорозі, збив хрест, що стояв біля кафе “Оазис”, зніс перила містка та впав у яр, – розповів наш інформатор. – На щастя, водій та пасажири залишилися живими та неушкодженими.
Люди також кажуть, екіпаж пікапа був одягнений у камуфляжну форму.
Зараз мешканці Тетерівки переживають за долю знесеного пікапом хреста. Люди на його будівництво збирали кошти, а тепер не знають, чи відновлять його винуватці аварії…





