Реклама
Свіжі новини
ГоловнаАфішаУ ПЕРВОМАЙСЬКУ БЕРКУТ ІЗ СЛЬОЗОГІННИМ ГАЗОМ ЗАХОПИВ ОКРУЖКОМ. ВІДЕО

У ПЕРВОМАЙСЬКУ БЕРКУТ ІЗ СЛЬОЗОГІННИМ ГАЗОМ ЗАХОПИВ ОКРУЖКОМ. ВІДЕО

Підпишіться на нас в Google
Додати зараз

У 132 окрузі у Первомайську на Миколаївщині вночі беркут захопив ОВК, яка знаходиться у будівлі мерії.

Реклама

Про це повідомляє сайт Преступности.нет з посиланням на керівника об\’єднаної опозиції на Миколаївщині Вадима Мерікова.

За його словами, невідомі представились як співробітники виконавчої служби і у супроводі Беркуту і молодиків вилучали оригінали протоколів дільничних комісій.

Вони виштовхали з приміщення ОВК всіх, хто мав право бути присутніми на засіданні.

Реклама

При захопленні ОВК силовики використовували сльозогінний газ, повідомляють НикВести.

Представники опозиції стверджують, що все відбувалося незважаючи на те, що ввечері 1 листопада було досягнуто домовленості між депутатами від опозиції Геннадієм Москалем та регіоналом Олександром Єгоровим, що ніхто втручатися в роботу ОВК не стане.

Станом на 5 годину ранку всі під\’їзди до Первомайська перекриті.

Реклама

За інформацією НикВести, туди направився начальник спецпідрозділу “Беркут” і три автобуси з бійцями цього спецпідрозділу.
Всі вони озброєні автоматичною вогнепальною зброєю.

Як відомо, на цьому окрузі за попередніми даними переміг Аркадій Корнацький. Однак пізніше на сайті ЦВК цифри стали змінюватися і на перше місце вийшов “регіонал” Віталій Травянко.

Реклама
Читайте також
Реклама
Реклама
Реклама