Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїМы говорим «Медведчук», подразумеваем «Путин»

Мы говорим «Медведчук», подразумеваем «Путин»

Підпишіться на нас в Google
Додати зараз

Значна частина нашого населення орієнтована на інтеграцію з Росією, більше того, наскільки я пам\’ятаю, в опитуванні КМІСу про те, якими мають бути відносини з Росією, десь 16-18% взагалі хотіли б об\’єднатися з Росією в єдину державу. Усі вони – виборці Партії регіонів та КПУ. Очевидно, що зараз вони розчаровані, бо не отримали обіцяного, навпаки, нібито-то проголошений курс на Європу.
“Український вибір” цілком очевидно призначений цих розчарованих виборців підібрати. От тільки Медведчук – ніяк не тягне на популярного політика. А Путін в Україні – популярний, і ще й як. Путін взагалі принаймні раніше мав найвищі оцінки в Україні як Президент, як жодний інших з президентів – український чи американський – біля 7 балів за 10-бальною шкалою (скільки у цьому році – не знаю, до кінця місяця будуть дані). Отже, популярний для значної частини населення Путін засвідчує, що він – за Медведчука та “Український вибір”. Серйозно готується нова політична сила, відверто проросійська, і, на мою думку, якщо вони будуть діяти грамотно, то цілком здатні на нступних виборах стати парламентською партією.
Взагалі у них головна проблема – брак харизматичних лідерів, Медведчук не тягне аж ніяк. От Путін і буде постійно працювати у напрямі “мы говорим “Медведчук”, подразумеваем Путин”.

Реклама
Реклама
Читайте також
Реклама
Реклама
Реклама