Реклама
Свіжі новини
ГоловнаАфішаПоки у Коростишеві один злодій втікав із гаманцем, його спільник-іноземець відволікав увагу...

Поки у Коростишеві один злодій втікав із гаманцем, його спільник-іноземець відволікав увагу жертви

Підпишіться на нас в Google
Додати зараз

У Коростишеві 26-річна водій авто стала жертвою злодія, який вкрав із салону гаманець.

Реклама

Жінка припаркувала транспортний засіб біля супермаркету і встигла відійти від авто на кілька десятків метрів. Одразу підозріло спрацював сигнал центрального замка на брелку ключів.

“Повернувшись відразу назад, заявниця виявила відсутність гаманця з 600 гривнями. Озирнувшись довкола, жінка помітила свою річ у руках незнайомця на іншій стороні вулиці і почала за ним йти, водночас телефонуючи до чоловіка.

У цей час увагу дівчини спробував відволікти інший перехожий, намагаючись завадити її переслідуванню. На допомогу заявниці вчасно встиг чоловік, який знаходився неподалік”, – повідомляють у відділі комунікацій ГУ Нацполіції області.

Реклама

Злодій встиг кинути свою здобич, ускочив в автомобіль та поїхав геть. Натомість правоохоронці затримали чоловіка, який відволікав жінку та, очевидно, був спільником крадія. З’ясувалось, що він 30-річний громадянин іншої держави та проживає на Львівщині.

Як інформують у поліції, завдяки записами з камер відеоспостереження поліцейські встановили, що затриманий причетний до крадіжки тисячі гривень з вантажного автомобіля, що сталася цього ж дня у райцентрі. Експедитор торгівельної компанії залишив у кабіні готівку, цим і скористався злодій.

За інформацією правоохоронців, у затриманого могли бути один чи декілька спільників. Нині поліцейські розшукують автомобіль Форд білого кольору, з тонованими вікнами, державний номер ВС 5285 СМ та встановлюють інших учасників протиправних дій.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама