Реклама
Свіжі новини
ГоловнаАфішаТроє житомирських спортсменок вибороли медалі на чемпіонату України з велотреку

Троє житомирських спортсменок вибороли медалі на чемпіонату України з велотреку

Троє житомирських спортсменок, які взяли участь у чемпіонаті України з олімпійських видів та з неолімпійських видів з велотреку серед молоді, юніорів, юніорів, юнаків та дівчат, повернулися додому з нагородами.

Реклама

Змагання проходити протягом 12-16 жовтня у Львові.

Житомирщину на чемпіонаті представляли вихованки відділення велоспорту КДЮСШ Ксенія Свінціцька, Діана Пастух та Тетяна Ященко. Дівчат підготував тренер Столяр М.Г.

Так, за підсумками змагань Ксенія Свінціцька в командному спринті серед молодших дівчат посіла 2 місце з результатом 42,654. Також срібну нагороду отримала Тетяна Ященко в гонці скретч серед дівчат. Бронзову медаль в гонці гіт 250 м завоювала Діана Пастух.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама