Троє житомирських спортсменок, які взяли участь у чемпіонаті України з олімпійських видів та з неолімпійських видів з велотреку серед молоді, юніорів, юніорів, юнаків та дівчат, повернулися додому з нагородами.
Змагання проходити протягом 12-16 жовтня у Львові.
Житомирщину на чемпіонаті представляли вихованки відділення велоспорту КДЮСШ Ксенія Свінціцька, Діана Пастух та Тетяна Ященко. Дівчат підготував тренер Столяр М.Г.
Так, за підсумками змагань Ксенія Свінціцька в командному спринті серед молодших дівчат посіла 2 місце з результатом 42,654. Також срібну нагороду отримала Тетяна Ященко в гонці скретч серед дівчат. Бронзову медаль в гонці гіт 250 м завоювала Діана Пастух.




