Свіжі новини
ГоловнаПодіїНіколи не робіть цього під час підживлення рослин. 7 головних помилок, які...

Ніколи не робіть цього під час підживлення рослин. 7 головних помилок, які допускають городники

Під час вирощування будь-яких рослин на ділянці, хочеться отримати не лише великий, а й безпечний врожай. Для досягнення мети, більшість городників використовують народні методи підгодівлі, що дають відмінний результат. Однак, іноді можна припуститися помилок, через які страждає майбутній врожай. Деякі народні методи зменшують ефективність засобу, а інші можуть дуже сильно зашкодити рослинам.

Помилка перша. Неправильне застосування гною та пташиного посліду.

Це добриво використовують всюди, вважаючи його народним та безпечним засобом. Однак, це помилкова думка.

Не перепрілий гній може сильно нашкодити культурам. Він спалить корені, за рахунок перегрівання під час розкладання. Витримати це під силу лише огіркам. Також, в ньому міститься велика кількість поживних речовин, надлишок яких призводить до пригнічення росту рослин.

Помилка друга. Надлишок бору.

Підгодівля рослин бором стимулює плодоношення. Особливо чутливо до бору ставляться помідори та яблуні. Під час використання, потрібно дотримуватись чітких норм дозування — 0.5 ч. л. борної кислоти на 10 л. води. Обприскування помідорів проводиться двічі за сезон — на початку цвітіння та через 21 день після. Бор має здатність накопичуватися в плодах та великих у кількостях шкідливий для здоров’я людини.

Помилка третя. Надлишок нашатирного спирту.

Це один з найпопулярніших методів підгодівлі, що підвищує активність зростання рослин. Однак, надмірне використання нашатирного спирту призводить до надлишку азоту, через що плоди занітрачуються.

Помилка четверта. Неправильне використання бродилки.

Траву заливають водою та дають їй настоятися протягом 5-7 діб, щоб вона перебродила. Така підгодівля підвищує активність зростання рослин, листя стає великим та темним. Такі зміни відбуваються через великий вміст азоту, що виникає під час процесу гниття зелені. Однак, не можна допускати надлишку азоту, інакше в плодах та листі утвориться велика кількість нітратів. Таким чином, підгодовувати рослини бродилкою можна лише в першій половині літа, не частіше ніж раз на 14 днів.

Помилка п’ята. Застосування гарячої мульчі.

Це товстий шар свіжої трави, що нагрівається під час гниття. Це не добриво, але також виділяється велика кількість азоту, бо занітрачуються плоди.

Помилка шоста. Надлишок кісткового борошна.

В цьому інгредієнті міститься багато фосфору. Садівники додають підгодівлю під рослини, не шкодуючи. Однак, надмірна кількість фосфору робить рослини слабкими, розвиток коренів стає повільнішим, а тому й врожай великим не буде.

Помилка сьома. Передозування дріжджовими розчинами.

Дріжджі добре стимулюють зріст, особливо огірків. Однак, надмірне використання такої підгодівлі може призвести до осипання квітів та розростання самої рослини.

Народні методи підгодівлі рослин підвищують врожайність та захищають від захворювань. Потрібно лише дотримуватися правил та рекомендацій щодо їх застосування.

Залиште свій коментар
Ваша стаття
Читайте також
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img