Свіжі новини
ГоловнаПодіїЖитомирське ФК "Полісся" перемогло "Олександрію" у матчі ¼ фіналу Кубка України

Житомирське ФК \”Полісся\” перемогло \”Олександрію\” у матчі ¼ фіналу Кубка України

Житомирський ФК “Полісся” другого листопада у матчі ¼ фіналу Кубка України переміг футбольний клуб “Олександрія” із Кіровоградщини. Основний матч завершився в нічию. А в серії післяматчевих пенальті перемогли житомиряни з рахунком 4:3.

Футбольний матч відбувся на центральному стадіоні “Полісся” у Житомирі.

Перший тайм

На початку матчу коментатор відзначив відверто низький темп гри.

Перший небезпечний момент у воріт “Полісся” був на 18 хвилині гри. Через чотири хвилини знову удар по воротах житомирян. Голкіпер відбив обидва м’ячі.

Впродовж першого тайму відбулися дві заміни, обидві в команді “Олександрія”.

У першому таймі команди не змогли відкрити рахунок — 0:0.

Другий тайм
На початку другого тайму кожна з команд зробила заміну гравців.

На 55 хвилині матчу небезпечний момент був біля воріт “Олександрії” після того, як житомирський півзахисник Артем Козак від правого кута штрафного пробив під ближню стійку, де воротар гостей Житомира Микита Шевченко забрав м\’яч.

Після 60 хвилини було ще кілька моментів у воріт кожної з команд. Зокрема, на 84 хвилині після порушення правил житомирянами призначили штрафний. Голкіпер “Полісся” зміг відбити м’яч.

На 85 хвилині матч перервала повітряна тривога, яка тривала в Житомирі 36 хвилин.

У другій половині другого тайму та після виходу на поле по завершенню повітряної тривоги більше активності проявляло житомирське “Полісся”, кілька разів створюючи небезпечні моменти для воротаря “Олександрії”.

В основний час матчу футболісти не змогли відкрити рахунок.

Право виходу до півфіналу гравці виборювали під час двох овертаймів.

Додатковий час не визначив переможця, тому призначили серію післяматчевих пенальті.

За підсумком пенальті, перемогу здобули футболісти ФК “Полісся” з рахунком 4:3. Вирішальний гол забив півзахисник “Полісся” Артем Козак.