Свіжі новини
ГоловнаЄлизавета Кулаківська з Малина виборола срібну медаль у змаганнях Кубку України з...

Єлизавета Кулаківська з Малина виборола срібну медаль у змаганнях Кубку України з вільної боротьби

14-17 грудня у місті Біла Церква проходили змагання Кубку України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок. Срібну медаль здобула вихованка Малинської дитячо-юнацької спортивної школи Єлизавета Кулаківська.

Про це розповів тренер спортсменки Олексій Федорчук.

За його словами, це був перший старт Єлизавети в дорослому чемпіонаті. До цього вона змагалася лише серед кадетів.

“У фіналі Єлизавета Кулаківська боролася з Оксаною Лівач із Львівщини. У ваговій категорії до 50 кілограмів вона здобула срібну медаль. Дякуємо Збройним силам України за можливість займатися улюбленою справою та брати участь у змаганнях”, — розповів Олексій Федорчук.